Dobrý den, s Vaší firmou i práci Vámi nám provedenou jsme byli velice sokojeni, domluva i rychlost a zároveň odbornost Vaších zaměstnanců je na vysoké urovni, jakékoliv problémy i naše připomínky byly řešeny s okamžitým kladným výsledkem a k naší plmé spokojenosti. Vaši firmu velice ráda doporučují všem kteří mají v plánu rekonstrukci nebo jiné větší stavební práce či opravy .

Hana Kelnarová

Dobrý den, na podzim 2019 firma SG stavby prováděla u mě zateplení a konečnou úpravu fasády domu. Během prací vyvstaly další požadavky, které nebyly v původní smlouvě (revitalizace balkónů, klempířské práce). Firma vše vyřešila s přehledem a k mé spokojenosti. Všechny práce byly provedeny v termínu a dobré kvalitě. Se stavbyvedoucím panem Sedláčkem byla velmi dobrá spolupráce. Takže spokojenost.

S pozdravem Aleš Kika

Dobrý den.

 

Rádi bychom poděkovali celému týmu firmy SG stavby, konkrétně panu Gančarčíkovi a Sedláčkovi, za skvěle provedou práci v rámci rekonstrukce našeho domu. Dodržení termínu, koordinace prací, spolehlivost a důslednost byla samozřejmostí.

Manželé Polanští